Home   > Motoryzacja > Poznań > AT-HAUSE > Blacharstwo samochodowe - auta powypadkowe

Blacharstwo samochodowe. Dla blacharza, blacharz lakiernik. Nawiążemy współpracę z firmą blacharską lakierniczą w celu renowacji i remontów aut powypadkowych. Prowadzimy skup aut po stłuczkach wypadkach, który to pojazdy mają najczęściej uszkodzenia blacharsko-lakiernicze. Poszukiwany jest dobry mechanik od blacharki, który potrafi ocenić czy warto naprawiać przez powyrywać blachę drzwi błotniki, czy też lepiej jest wymienić sprawnie na nowy element blacharski i wykonać szybkie malowanie.


skup aut powypadkowych Poznań


Posiadane przez nas auta mają różnego rodzaju uszkodzenia od drobnych porysowanie iwnie ceń do całkowitych zniszczeń na przykład całego boku bądź generalnych uszkodzeń frontu przodu w komorze silnika lub bagażnika. Zdarzają się też auta po dachowaniu z uszkodzonym całkowicie dachem, które są niczym kabriolety, jednak chcemy doprowadzić je do stanu używalności i po uzyskaniu odpowiednich badań technicznych sprzedać je kolejnym właścicielom.  Wtórny rynek samochodów używanych to, o czym wie niewielu jego użytkowników w dużej mierze rynek samochodów które mają swoją tak zwaną historię, aut które uległy zderzeniu, są po małych lub dużych dzwonach. Niemniej jednak auto takie, które jest wyremontowane i zostało gruntownie sprawdzone przez naszych mechaników, jest częstokroć w lepszym stanie niż auto które nie uczestniczyły w żadne zdarzeniem drogowym natomiast jest eksploatowane i mało zadbane mechanicznie. 

Wiedza iż koszty i czas kapitalnej naprawy pojazdu są warte tyle co 1/4 ceny nowego auta. Świadomość, że ofertowanie zdezelowanego, unieruchomionego samochodu, z perspektywą odnowienia badań technicznych - jest mocno utrudnione. Ta wiedza może pochłonąć kilka miesięcy oraz sporą dozę emocji. Na dodatek w efekcie auto nadal stoi niesprzedane w warsztacie lub na placu.

skup aut Poznań

Poszukujemy także tanich części zamiennych do napraw blacharskich takich jak klapy bagażnika błotniki zderzak i drzwi oraz lampy drogowe przednie i tylnie a także poszukujemy szyb które co konieczne do wymiany w momencie kiedy auto ma szybę

blacharstwo aut powypadkowych


W ramach napraw blacharsko-lakierniczych lakierniczych poszukujemy także warsztatu mechanicznego który sprawnie wykonuje wymianę błotników, wymianę drzwi, wymiany klapy bagażnika, montaż zderzaków, wymianę reflektorów.