Home   > Budowlane > Komorniki > Ogłoszenia > Gmina Komorniki - stan dróg

Infrastruktura drogowa, ścieżki rowerowe i chodniki stanowią fundament codziennego życia mieszkańców naszej gminy. Niestety, przez lata te kluczowe elementy zostały zaniedbane, pozostawiając społeczność w niebezpiecznych i niekomfortowych warunkach. W trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort, zapraszamy do aktywnego udziału w ocenie stanu naszej infrastruktury.


W czerwcu 2024, uruchamiamy inicjatywę społeczną, w ramach której każdy mieszkaniec będzie miał możliwość zgłoszenia utrudnień oraz proponowania napraw i modernizacji dróg, ścieżek rowerowych i chodników. Więcej na ten temat na stronie www: https://komornickiedziury.pl/


Wasze opinie i uwagi są dla nas niezwykle cenne, ponieważ wspólnie możemy uczynić naszą gminę bezpieczniejszą i bardziej przyjazną dla wszystkich. Zachęcamy do aktywnego udziału i dziękujemy za zaangażowanie!

Dodatkowo, uruchamiamy platformę internetową, gdzie można zgłaszać wszelkie problemy i sugestie dotyczące infrastruktury. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.gmina-infrastruktura.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Gmina Komorniki