Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto dodać ogłoszenie do serwisu boldo.pl zachęcamy do zapoznania się
z 10 podstawowymi korzyściami, które płyną z korzystania z naszego serwisu.

1. Szybkość dodawania ogłoszeń

W porównaniu do innych portali ogłoszeniowych, u nas ogłoszenie dodasz w mniej niż w 5 minut. Jego publikacja również przebiega ekspresowo!

2. Widoczność w wyszukiwarkach

Nasze ogłoszenia są widoczne m.in. w wyszukiwarce Google, reklamując się na portalu boldo.pl zyskujesz więc podwójnie. Twoją reklamę zobaczą zarówno nasi użytkownicy jak i użytkownicy najczęściej wybieranej[1] wyszukiwarki w Polsce, którzy szukają właśnie Twojej oferty!

3. Cena

Dodanie ogłoszenia w serwisie jest bezpłatne. Ogłoszenia wyróżnione są aktualnie najtańszymi na polskim rynku, w cenie 12 zł za rok publikacji.

4. Możliwość edycji ogłoszenia

Każde ogłoszenie możesz edytować po jego dodaniu. Jeśli jakiekolwiek dane zmieniły się od czasu jego publikacji - także jest możliwość edycji w każdej chwili.

5. Ogłoszenie jako mini-strona

Każdy wpis posiada wiele pól do edycji, dzięki czemu możesz stworzyć swoją mini-stronę internetową z prostego ogłoszenia. W dodatku bezpłatnie! .

6. Wsparcie specjalisty SEO

Każde wyróżnione ogłoszenie jest sprawdzane przez naszego specjalistę od marketingu internetowego. Uzupełnia on dane pomocne w promocji strony w wyszukiwarkach internetowych, tak by Twoje ogłoszenie prezentowało się w nich jak najlepiej oraz uzyskiwało możliwie najwyższą pozycję.

7. Bezpieczeństwo

Nasz serwis dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, umożliwiając im korzystanie ze strony na protokole https. Dzięki temu wszystkie Twoje dane są u nas chronione w odpowiedni sposób, a proces płatności on-line jest dobrze zabezpieczony.

8. Konkurencyjność

Publikując ogłoszenie u nas Twoja reklama jest bardziej widoczna w Internecie. Dodatkowo część ogłoszeń umieszczamy również w mediach społecznościowych - na Facebooku i Twitterze.

9. Jakość

Dbamy o jakość publikowanych ogłoszeń, usuwając te które łamią polskie prawo, lub - są nagromadzeniem słów kluczowych. Dzięki temu umieszczając ogłoszenie w naszym serwisie masz pewność, że znajdzie się ono wśród innych - równie wartościowych, a nie nadających się do kosza.

10. Wsparcie techniczne

Każde ogłoszenie może stać się mini-stroną internetową, może być również pozycjonowane w wyszukiwarkach w ramach usług dodatkowych. Szukasz pomysłu na promocję oferowanych usług? Skontaktuj się z nami!

[1] Blisko 93% Internautów, korzysta aktualnie wyłącznie z wyszukiwarki Google. Dane z 01.10.2019