Ogłoszenia wyróżnione w serwisie boldo.pl to świetny sposób na zwiększenie ich widoczności na portalu oraz w wyszukiwarkach, a tym samym zwiększenie zainteresowania nimi potencjalnych klientów.
Poniżej przedstawiamy kilka zalet ogłoszeń wyróżnionych:

1. Cena

W porównaniu do innych portali ogłoszeniowych reklama na boldo.pl jest najtańsza i zamyka się w kwocie 12 zł na rok.

2. Skuteczność

Ogłoszenia wyróżnione to niemal 300% razy większa skuteczność w widoczności w wyszukiwarkach. Twoje ogłoszenie wyświetla się przez cały rok, a wypracowana pozycja strony nie znika po 60 dniach w przypadku gdy zapomnisz o odnowieniu.

3. Widoczność w Google

Dzięki wsparciu specjalistów od marketingu internetowego Twoje ogłoszenie przechodzi kompleksowy audyt, uzupełniane są również elementy konieczne do uzyskania wysokich pozycji w wyszukiwarce.

4. Analiza lingwistyczna

Każde ogłoszenie, które jest wyróżnione przechodzi również profesjonalną analizę lingwistyczną prezentowanych treści. Sprawdzamy je pod względem poprawności stylistycznej, konstrukcji oraz formatowania.

5. Dodatkowe możliwości

W ramach usług dodatkowych możesz zlecić rozbudowanie ogłoszenia wyróżnionego do mini-strony, na której dodasz więcej elementów - tekstów, galerii czy integracji społecznościowych. Mini-strony mogą być również pozycjonowane na wiele słów kluczowych.