Home   > Motoryzacja > Poznań > AT Hause > Auta powypadkowe dla blacharza kupię

Przyjmujemy auta do napraw blacharskich pochodzące z wypadków. Jeśli jesteś właścicielem auta, które nie jest używane ze względu na uszkodzenia powstałe w wypadku, i chcesz sie go pozbyć - niezawodnie je od Ciebie kupimy!


Prowadzimy w Poznaniu skup aut powypadkowych


Najczęściej uszkodzone części pojazdu ( uczestnika wypadku lub stłuczki ) są zderzaki i błotniki. Jeśli na nieszczęście auto poprzedzające ma hak do holowania przyszepy, wówczas uszkodzenia rozciągają się także na chłodnicę i chłodnicę klimatyzacji. Naprawy blacharskie zderzaków mogą być tanie, pod warunkiem, że znajdziemy na szrocie lub w hurtowni używanych części samochodowych, odpowiedni zderzak, któy pasuje do naszego modelu. Nawet jeśli nie będzie w tym samym kolorze co nasz pojazd, to lakiernik samochodowy przemaluje go szybko i tanio. Podmiana zderzaka, to tylko prosta usługa w warszacie auto-mechaniki.

Co inego jeśli po zderzeniu, uszkodzenia są rozleglejsze. Warość auta, cena jaką możemy zaoferować drastycznie spada, aż do sytuacji kompletnie nieopłącalnej. Auto powypadkowe możemy wtedy kupić w cenie złomu, co zwykle oznacza kwoty od 200 zł - 600 zł. Nasz blacharski autoskup w Poznaniu wyceni każde auto. Możemy podać wstępną propozycję ceny pojazdu już po otrzymaniu zdjęć, oraz przekazaniu wstępnych informacji co do rocznika pierwszej rejestracji, o modelu i marce auta.

Poznań skup auta powypadkowe


Działamy na terenie Poznania we wszystkich dzielnicach ( Winogrady, Rataje, Wilda, Nowe Miasto, Grunwald, Satre Miasto ). Poza stolicą Wielkopolski możemy dojechać w 30 minut do Swarzędza, Wągrowca, Gniezna, Środy Wielkopolskiej.