Home   > Motoryzacja > Wałbrzych > SOLIS > Zaniżone odszkodowania OC

Szkody komunikacyjne mogą dotyczyć wielu aspektów własności. Nie tylko uszkodzenia auta podlegają uznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela na podstawie polisy OC. Wypłata zadośćuczynienia za szkody może dotyczyć także mienia znajdującego się w pojeździe. Może także obejmować koszty leczenia oraz np. koszty psychoterapii lub rehabilitacji. Ubezpieczenie opisane w polisach na odpowiedzialność cywilną, które jest obowiązkowe w Polsce jest bardzo szerokie. Wypadki komunikacyjne w zaskakujący sposób ukazują jak wiele niebezpieczeństw a więc i potencjalnych rodzajów szkód, czyha na drogach.


https://szkody-oc.pl/dolnoslaskie/odszkodowania-walbrzych/


 

Firmy ubezpieczeniowe nie są dobrymi "wujkami". Naturalną praktyką tych korporacji jest maksymalizowanie składek pobieranych masowo od właścicieli aut i minimalizowanie ograniczonych wypłat. Czemu można przeciwstawić własny interes. W systuacji szkody komunikacyjnej zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy odszkodowawczej. Na drodze mediacji oraz jeśli trzeba na drodze prawnej odzyskujemy należne kwoty. Przeliczenie propozycji odszkodowania przedstawionej przez ubezpieczyciela dokonuje nasz dział techniczny, w oparciu o fachowa wiedzę w zakresie kosztorysowania napraw pojazdów, oraz przy użyciu specjalistycznego oprogramowania do sporządzania kalkulacji napraw.

odszkodowania z OC Wałbrzych


Jeśli byłeś poszkodowany w wyniku takiego zdarzenia w okolicach Wałbrzycha, możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu większego odszkodowania. Dopłata pochodzi zazwyczaj z polisy sprawcy wypadku

To oczywiste, że większość agencji działa w imieniu ubezpieczyciela. Nie jest zatem zainteresowana w wypłacie jak największych odszkodowań. To po prosty pomniejsza ich zyski.