Home   > Budowlane Zlecenia > Warszawa > IZOPRO > Uszczelniamy i naprawiamy dachy

Wykonujemy naprawy dachowe  i pomiary szczelności w obiektach nowych oraz użytkowych zabytkowych, biurowych, publicznych, osiedlach mieszkaniowych, domkach jednorodzinnych.


usługi dekarskie - naprawa dachu


Zalety opisanych metod nie wymagają demontażu wierzchnich warstw, jedynie do lokalnego demontażu w zależności którą metodę zastosujemy po wykonaniu usługi odtwarzamy wszystkie warstwy do stanu początkowego następnie przekazujemy klientowi dokumentacje oraz wskazujemy miejsce nieszczelności. Po konsultacji oraz wstępnym kosztorysie możemy podjąć się naprawy.


http://realizacjebudowlane.com/naprawa_dachu-14-p-2.html


Naprawcze usługi dekarskie przy remontach to: zdjęcie starej powłoki dachu, wymiana blachodachówki, utylizacja eternitu, renowacja dachów itp demontaż elementów konstrukcji wieźby, wymiana krokwi, zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwwilgociowe więźby uzupełnienie i wzmocnienie konstrukcji więźby usługi krycia dachówką usługi krycia blachodachówką usługa krycia papą termozgrzewalną usunięcie pozostałości po starym dachu sprawdzenie szczelności dachu.

Gonty bitumiczne należą również do lekkich materiałów pokryć dachowych nie obciążają połaci dachowej ze względu na małą ilość pozostających odpadów szczególnie nadają się na dachy o skomplikowanych kształtach, wykonanie pokrycia z gontów nie wymaga specjalistycznego sprzętu i dużej umiejętności pokrycie to wymaga jedynie podstawowych obróbek blacharskich wiatrownicy koszy oraz obróbki komina. Dachówki bitumiczne przeznaczone są do montażu na dachach spadzistych, najczęściej o nachyleniu od 15° do 85°. Ważne aby precyzyjnie wykonać kosze zlewowe oraz wszystkie załamania dachu gdyż te miejsca są narażone na ruchy połaci w związku z tym gont narażony jest na pękania. Zastosowanie gontu sprawdza się również do renowacji starych jak i nowych pokryć dachowych.

naprawa dachu Warszawa


Wycena naprawy w kilka godzin, dojazd na terenie stolicy gratis.