Home   > Zdrowie > Kraków > Terapia Rozwoju i Empatii > Terapeuta w Krakowie

Tworzę Strefę Terapii Empatii i Rozwoju, aby każdy, kto ją odwiedzi, mógł poczuć się swobodnie i komfortowo oraz lepiej poznać siebie. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie inspiracją, mam nadzieję, że spotkanie ze mną będzie inspirujące również dla Ciebie. Serdecznie zapraszam!


Terapeuta Kraków


 

Jako certyfikowany terapeuta z Krakowa od wielu lat zajmuję się różnymi formami terapii naturalnej, która jest doskonałą alternatywą dla klasycznych akademickich form terapii. Moją pracę cechuje holistyczne podejście do człowieka, które opiera się na założeniu, że poszczególne sfery życia stanowią niepodzielną całość, a równowaga na wszystkich jego poziomach jest podstawą zdrowia i szczęścia. Dlatego w swoim gabinecie korzystam zarówno z metod pracy nad umysłem m.in. terapia systemowa w nurcie Hellingera, NLP i coachingu, a także nad ciałem, korzystając z różnych technik masażu.

Terapeuta Kraków


Staram się wydobyć z Ciebie Twój najlepszy potencjał, zarządzać nim, abyś potem mógł /a TY sam /a nim z łatwością zarządzać i korzystać z potężnych możliwości...