Home   > Motoryzacja > Poznań > Red Car > Sprzedaż i kupno aut w Wielkopolsce

Przyzwyczajeni do częstych zmian aut poznaniacy, z żyłką do robienia dobrych biznesów, często korzystają z szybkiej ścieżki sprzedaży jaką jest skup samochodów. Doceniany jest tutaj profesjonalizm i rzetelnośc wycen wartości oraz oczszczędność czasu. 


W samym mieście Poznań, dojazd na wycenę zgłoszonego auta  zajmuje nam od 10-20 minut. Oczywiście umawiamy się na określoną godzinę i stawiamy się do oględzin pojazdu punktualnie.


Czas dojazdu do klienta w większych miastach wielkopolski to:  • Poznań - Swarzędz - do 30 minut na miejsce wyceny

  • Poznań - Śrem - do 25 minut od zgłoszenia auta do sprzedaży

  • Poznań - Środa Wielkopolska - wycena auta do 40 minut.


Zapraszamy - sprzedaj auto w skupie aut Red Car


Do tego mozna dodać 20 minut na tradycyjną negocjację ceny wehikułu, umowę i wypłatę gotówki. Jeśli auto jeździ i ma aktualne papiery do poruszania się po czystych wielkopolskich drogach czy poznańskich ulicach - odjazd z parkingu następuje natychmiast. Jeśli zaś trzeba zakupione auto zapakować na lawetę wówczas jest to kwestia dodatkowej godziny


 


 

Około 70% zgłoszeń do wyceny jest realizowane on-line przez wysłanie kilku badź kilkunastu zdjęć auta. Na tej podstawie potrafimy wstępnie określić jego cenę, tzn oferowaną przez nas cenę za to aut. Po bezpośredniej konfrontacji, sprawdzeniu takich elementów jak np. amortyzatory, rdzewiejące progi, uszkodzenia parkingowe, właściwości jezdne w czasie przejażdżki próbnej - dobijamy targu lub nie. Ale w 95% jednak kupujemy takie auto, do którego fatygowaliśmy się i zajmowaliśmy czas klientowi ( właścicielowi sprzedawanego auta ).

Wycena aut w skupie on-line Poznań