Home   > Motoryzacja > Poznań > Red Car > Skupujemy auta - zgłoszenia pojazdów do Red Car

Autko się znudziło lub potrzebna szybko gotówka? Problem stary jak historia motoryzacji. Nie dotyczy nas gdy cieszymy się z możliwości lokomocyjnych naszego ulubionego wozidełka. W słońcu, na oponach letnich, od jesueni na zimowkach pomykamy dzielnicami Poznania. Sytuacja staje się nie do poznania gdy nasz wehikuł straci nasze łaskawe spojrzenie.
Wymiana auta na nowe wiąże się z kilkoma problemami. Dla niektórch są one mniejsze, dla innych większe. A to jaki model wybrać, a to że trzeba biegać do wydziału komunikacji, a to znów, co począć ze starym samochodem.
Eksploatacja a wartość samochodu w skupie to dobre połączenie faktów. Jeśli dbaliśmy o nasze auto, można mniemać iż ze względu na małe zuzycie dostanie się nam kupiec, który chojnie zapłaci! Jednak w większości przypadków są to jedynie marzenia o dobrym moto-handlu. Używanych samochodów jest w Polsce a i zatem w Wielkopolsce coraz więcej. Ceny używanych aut spadają. Ale my czekamy na naszego Alladyna.
Stoi i rdzewieje. Taki jest częstokroć los używanego auta, zastąpionego przez nówkę nie śmiganą.


Jest sposób na stary samochód


Skup aut - zgłoś pojazd do sprzedaży 


 http://www.skupautpoznan.entro.pl


 


 

Wycena - zasady - dojazd - ocena stanu

Szybka akcja ze zgłoszeniem trwa kilka minut. Jeśli jesteśmy w pobliżu w jednej z dzielnic: Malta, Ławica, Jeżyce, Rataje, Ostrów Tumski, Wilda, Naramowice, Winogrady, Streszyn, Chwaliszewo, Śródka i innych, dojedziemy w 10 minut.

Stan karoserii - grubość lakieru, to jeden z ważnych czynników mających wpływ na cenę. Przetarcia lakieru, wgnioty, rysy, schodzący klar - obniżą wartość.

Stan mechaniczny możliwy do pobieżnej oceny, stan tarcz hamulcowych, luzy w zawieszeniu, amortyzacja budu - to 70% do wyceny auta jaką skup może zaoferować zbywającemu.

 

skup RedCar Poznań automobile i quady 


Zapytaj o wycenę

Skupujemy wszystkie BMki, Mesie, Opelki, Fiaciki, Hanie, Tojoty i Lexusy