Home   > Usługi i Firmy > Wrocław > Autoskup SK_24 > Skupujemy Auta SK_24

Skup starych  i nowych samochodów - Oferujemy szeroką ofertę obejmującą skup samochodów, złomowanie pojazdów, Pomoc drogowa a także części używane do wszystkich typów pojazdów i skup używanych samochodów.


tel. +48 535-247-247


http://www.skup-aut.net


Auto nowo zakupione, w naszej firmie SK_24, przechodzi zazwyczaj mały przeglad techniczny wszystkich elementów. Zależnie od jego przeznaczenia jest przygotowane do dalszej odsprzedaży przez nasz skup aut lub do rozbiórki na części mechaniczne. Zdarza się również i tak, że autko jest w takim stanie że czeka na niego tylko najbliższy autozłom we Wrocławiu.


Modele i roczniki najbardziej poszukiwane ( auta chodliwe ). Wbrew pozorom, wskazującym na modele , które występują w większych ilościach, poszukujemy w celu odkupienia modele występujące na  rynku w mniejszej "populacji". Oczywiście o jak najmłodszym roczniku.


Drugie życie rodzinnego Opla, Mercedesa czy Toyoty jest standardowym przeznaczeniem prawie każdego auta familijnego. Dzięki naszym działaniom w autohandlu auta otrzymują nowych właścicieli.


Bezużyteczne pojazdy - takich nie ma..


 

Dojazd do wyceny bezpłatnie na terenie miasta np: Ołbin, Karłowice-Różanka, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Psie Pole-Zawidawie, Powstańców Śląskich, Leśnica, Gądów-Popowice Południowe

Polecany skup samochodów Wrocław-Psie Pole


Ostatnio zakupione w SK_24:

Opel Vectra 2001r. cena 6700 zł
VW Passat rocznik 2001 za 3400 zł
Alfa Romeo z 2003 r. za 4300 zł
Nissan Almera rocznik 1997 za 1200 zł

 

Pojazdy tylko na części