Home   > Sklepy > Poznań > AT-Haus > Skup aut powypadkowych

Samochody z niewielkimi uszkodzeniami, po niegroźnych stuknięciach, są także przez nas poszukiwane. Wbrew pozorom, rozbity reflektor, lekkie wgniecenie zderzaka mogą się przyczynić do znacznego obniżenia wartości pojazdu. Zależy jaki to model, marka i rocznik. I przede wszystkim, zależy co jest uszkodzone. W warsztacie naprawczym, przy wstępnej wycenie naprawy po puknięciu, stłuczce, może okazać się, że akurat w tym modelu reperacja jest kosztowna. Sposób naprawy może być skomplikowany, a dodatkowo mogą być też uszkodzone inne systemy, albo bakażnik się nie chce otworzyć/zamknąć. Zawsze możesz skorzystać z naszej oferty dotyczącej aut powypadkowych. Sprzedajesz stuknięty, kupujesz nowy pojazd i po problemie.


skup aut powypadkowych

Dlaczego kupujemy uszkodzone auta?

Być może nawet trochę zarobimy. Duże doświadczenie i znajomość aktualnych cen napraw aut po stłuczkach, umożliwia nam dokonanie trafnych kalkulacji i określenia zakresu reperacji. Auta z maymi szkodami komunikacyjnymi są naprawiane i z niewielkim zyskiem. Handel samochodami to niekoniecznie tylko salon dealerski z nowymi modelami, ale także komis aut uzywanych lub też jak to jest w tym przypadku odkupienie auta po stłuczce, naprawa i sprzedaż nowemu właścicielowi. Dysponujemy w ramach autokasacji dostępem do używanych części zamiennych. Dzięki temu naprawa nie jest zbyt kosztowna.

Kupimy auta powypadkowe, po stłuczkach, wymagające niewielkich napraw. Poznań i Wielkopolska.


Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne