Home   > Motoryzacja > Poznań > Red Car skup aut > Skup aut po wypadkach i słuczkach Poznań

Po wypadku lub stłuczce drogowej wartość auta może obniżyć się w jednej chwili nawet o 99 procent. O ile samochód po wypadku jest problemem dla właściciela-sprzedającego, o tyle dla naszego skupu aut jest okazją. W zależności od rodzajó uszkodzeń skup wyszukuje dodatkowe opcje spieniężenia tego co po wypadku/stłuczce zostało. Przeprowadzamy kwerendę stanu i określamy wartość auta niczym rzeczoznawcy samochodowi a nawet bardziej trafnie ponieważ wiemy co da się naprawić, co da się odsprzedać ( części ), a co można tylko zezłomować.


Obniżka wartości po stłuczce samochodowej przy małej prędkości nie jest zbyt duża. Pęknięty zderzak lub stłuczony reflektor lub migacz nie będzie zaniżał ceny o kilka tysięcy.Jak kupujemy auta powypadkowe i dlaczego warto skorzystać z naszej oferty


https://skupautpoznan.entro.pl/dlaczego_warto-24-s.html


 Mocno zniszczone auto oddaj do kasacji. Można skorzystać również z oferty złomowania, Ceny w takim przypadku nie są oczywiście zawrotne i sprowadzają się do przemnożenia wagi samochodu przez cenę za kilogram autozłomu. 


skupujemy auta powypadkowe Poznań
ogłoszenie Red Car


Jak odbieramy unieruchomione pojazdy? Lawetą z dowolnego miejsca w dowolnym stanie technicznym.


 

Inne uszkodzenia deprecjonujące cenę auta w skupie samochodów to np. zniszenia powypadkowe silnika, uszkodzenia chłodnic, uszkodzenia ramy pojazdu. Za te auta nie zaproponujemy zbyt wysokiej ceny.

Kwalifikacja pojazdu: skup czy kasacja, zawsze zachodzi w przypadku aut po dzwonach. Nie mniej jednak jesteśmy pomocni w procesie sprzedaży, a szybki zakup auta oszczędzi wielomiesięcznych poszukiwań, rozmów z potencjalnymi klientami, 

skup aut powypadkowych Poznań


Skorzystaj z odszkodowania OC przysługującej po uszkodzeniu pojazdu w wyniku zdarzenia drogowego lub zjawisk atmosferycznych.

Godziny pracy naszego skupu w Poznaniu:

Pon - Pt od 8.00 do 18.00