Home   > Noclegi > Władysławowo > www.apartamentyhel.com > Prywatny APARTAMENT z widokiem na morze, 2 pokoje, Maloves SPA

Oferuję do wynajęcia apartament prywatny, który znajduje się w jednym z budynków należących do kompleksu hotelowego Maloves SPA&RESORT - Władysławowo, ul. Hryniewieckiego 7C

Zapraszamy Państwa do apartamentu z bezpośrednim widokiem na morze. Apartament dwupokojowy na ostatnim, IV piętrze z dużym tarasem, na frontowej ścianie budynku, ponad drzewami, z oszałamiającym widokiem.
Kompleks hotelowy usytuowany jest w pierwszej linii od morza (około 50 m) przy szerokiej plaży Władysławowa.

Apartament umiejscowiony jest w ten sposób, że przez cały dzień na tarasie jest słońce.

Do Państwa dyspozycji są dwa oddzielne pokoje:
- Salon (m.in. tv, Internet wifi, sofa rozkładana 2 osobowa, plus sofa 1 osobowa)
- Sypialnia (m.in. łoże małżeńskie, tv, łóżeczko dla dziecka)
Ponadto
- Aneks kuchenny w pełni wyposażony
- Łazienka (m.in. wanna, prysznic, pralka, suszarka, wanienka dla dziecka)

Dodatkowe atuty:
- przeszklony taras, na którym znajdują się 2 leżanki rattanowe, stolik z fotelami
- widok na morze z obydwu pokoi,
- 2 min na plażę!
- miejsce postojowe w hali garażowej, zamykane na pilota(kryte)
Pełne wyposażenie mieszkalne sprawi, że poczują się Państwo, tak jak u siebie w domu.

Cena standardowa od 220 zł do 650 zł/ doba za apartament w zależności od sezonu i długości pobytu. Cena obejmuje zakwaterowanie do 5 osób.

W części hotelowej jest możliwość odplatnego skorzystania, (zgodnie z cennikiem znajdującym się w recepcji hotelu) ze strefy rekreacyjnej i SPA.

Doba w apartamencie trwa od godz 14.00 do godz 11.00.
Przy dłuższych okresach najmu indywidualnie negocjujemy ceny.
Wypoczynek w apartamencie to doskonały pomysł na spędzenie wakacji z rodziną, znajomymi lub romantyczny wypad tylko we dwoje.

Zapraszamy Państwa przez cały rok, mamy nadzieję, że Państwa pobyt na długo zapadnie w pamięci i będą Państwo do nas wracać z uśmiechem.

Po więcej informacji na temat samego hotelu zapraszamy na http://www.maloves.pl/

Serdecznie zapraszamy również do innego naszego apartamentu:
w Jastarni - Dom Zdrojowy SPA****
Jesteśmy na Facebooku! - https://www.facebook.com/apartamentyhelcom/ - Polub nas! Znajdź na profilu aktualne last minuty i promocje:)

Serdecznie zapraszamy,
501-293-556
www.apartamentyhel.com

Serdecznie zapraszamy i pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy Państwa do apartamentu z bezpośrednim widokiem na morze. Apartament dwupokojowy na ostatnim, IV piętrze z dużym tarasem, na frontowej ścianie budynku, ponad drzewami, z oszałamiającym widokiem. Kompleks hotelowy usytuowany jest w pierwszej linii od morza (około 50 m) przy szerokiej plaży Władysławowa. Apartament umiejscowiony jest w ten sposób, że przez cały dzień na tarasie jest słońce. Do Państwa dyspozycji są dwa oddzielne pokoje: - Salon (m.in. tv, Internet wifi, sofa rozkładana 2 osobowa, plus sofa 1 osobowa) - Sypialnia (m.in. łoże małżeńskie, tv, łóżeczko dla dziecka) Ponadto - Aneks kuchenny w pełni wyposażony - Łazienka (m.in. wanna, prysznic, pralka, suszarka, wanienka dla dziecka) Dodatkowe atuty: - przeszklony taras, na którym znajdują się 2 leżanki rattanowe, stolik z fotelami - widok na morze z obydwu pokoi, - 2 min na plażę! - miejsce postojowe w hali garażowej, zamykane na pilota(kryte) Pełne wyposażenie mieszkalne sprawi, że poczują się Państwo, tak jak u siebie w domu. Cena standardowa od 220 zł do 650 zł/ doba za apartament w zależności od sezonu i długości pobytu. Cena obejmuje zakwaterowanie do 5 osób. W części hotelowej jest możliwość odplatnego skorzystania, (zgodnie z cennikiem znajdującym się w recepcji hotelu) ze strefy rekreacyjnej i SPA. Doba w apartamencie trwa od godz 14.00 do godz 11.00. Przy dłuższych okresach najmu indywidualnie negocjujemy ceny. Wypoczynek w apartamencie to doskonały pomysł na spędzenie wakacji z rodziną, znajomymi lub romantyczny wypad tylko we dwoje. Zapraszamy Państwa przez cały rok, mamy nadzieję, że Państwa pobyt na długo zapadnie w pamięci i będą Państwo do nas wracać z uśmiechem. Po więcej informacji na temat samego hotelu zapraszamy na http://www.maloves.pl/ Serdecznie zapraszamy również do innego naszego apartamentu: w Jastarni - Dom Zdrojowy SPA**** Jesteśmy na Facebooku! - https://www.facebook.com/apartamentyhelcom/ - Polub nas! Znajdź na profilu aktualne last minuty i promocje:) Serdecznie zapraszamy, 501-293-556 www.apartamentyhel.com Serdecznie zapraszamy i pozostajemy do dyspozycji.