Home   > Motoryzacja > Poznań > Red Car - autohandel > Poznań sprzedam kupię auta - dzisiaj nissan

Oferta kupna pojazdów w ramach skupu aut prowadzonego przez Red Car. Bezpieczne i szybkie transakcje. Główną działalnością naszej firmy jest ocena stanu technicznego i wizualnego aut używanych oraz zakup takich pojazdów w celu dalszego odsprzedania bądź demontażu na części samochodowe. Codziennie mamy do czynienia z samochodami osobowymi od osób prywatnych, małolitrażowymi, jak również o dużej pojemności cylindrów. Bez znaczenia jest to czy są to benzyniaki, z silnikiem diesla, z napędem mieszanym hybrydy. Przyjmujemy do wyceny auta w każdym stanie, także te powypadkowe, zdezelowane, z uszkodzeniami układów napędowych, zardzewiałe.


Jeśli potrzebujesz szybko zbyć stary pojazd zadzwoń lub odwiedź nasz


skup aut w Poznaniu

Co także się zdarza, zwłaszcza w Wielkopolsce, oferowane przez naszych klientów, a później także pojazdy wystawione przez nas na sprzedaż, są w dosyć dobrym stanie, zadbane. Zdarzają się również doskonale utrzymane wieloletnie auta 15-to i 20 -letnie, które mogą zaskoczyć bezawaryjnością i tanimi dostępnymi częściami. 

Handlujemy samochodami już on prawie 20 lat. Solodnie i uczciwie wyceniamy egzemplarze uwzględniając w tym naszą przyszłą marżę na której planujemy nasz zarobek, po potrąceniu kosztów operacyjnych. Mamy dobrą znajomość realiów sprzedaży i aktualnych cen aut. Fluktuacje cen opli, bemek, nissanów, miśków, mercedesów, fiatów, a nawet wspaniałych lexusów z drugiej ręki.

Zamiast poszukiwać kupca przez pół roku - zadzwoń do naszego poznańskiego skupu Red Car


Kupujemy auta w 30 minut od zgłoszenia ( i pierwszego oglądu )

Działamy w Poznaniu, Swarzędzu, Środa Wielkopolska,