Home   > Dom i Ogród > szczecin > > Portrety Na Zamówienie Milena Olesinska

Portrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ołówkiem lub wielokolorowe kredkami pastelowymi. Portrety maluję ze zdjęć nadesłanych przez klienta. Cena portretu zależy od formatu i ilości portretowanych osób,oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 250 zł.) Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską, dlatego mają Państwo gwarancję ich niepowtarzalności. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone.
Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska


Telefon : 601698355
e-mail: milenaolesinska@wp.pl
www.iobrazy.com.pl


 

Oryginalny prezent dla bliskiej osoby to zawsze ciekawsza forma obdarowania niż standardowe prezenty. W tej kategorii portrety tworzone przez wyspecjalizowanego portrecistę lub portrecistkę :-) są na samym topie oryginalności. Pamiątka w postaci wizerunku osoby zostaje na lata z dobrym i interesującym wspomnieniem relacji. Odtworzenie twarzy, postaci, charakterystycznych cech osoby, pary, wzbogacone o inwencję twórczą artysty daje w efekcie obraz, który będzie przedmiotem refleksji i doda to czego zazwyczaj dużo potrzebujemy mianowicie innego, drugiego spojrzenia z zewnątrz. 

Portrety na zamówienie farbami olejnymi,  rysowane ołówkiem, portrety pastelami.


Malowanie z natury, wizerunki są ciągle niezwykle popularne. Wystarczy tylko spojrzeć na często odwiedzane zabytkowe miejsca gdzie rozkładane są na chodnikach sztalugi ulicznych firm portretowych. Rysowanie i malowanie portretów z natury jest stałym elementem pejzażu turystycznych miejsc. Moja firma portretowa realizuje zamówienia dla wszystkich chętnych. Gwarantuję w tworzonych portretach sporą dawkę chumoru, lekkiej karykatury, oryginalny styl, niepowtarzalność ujęcia.

To co najpiękniejsze, czy to co mniej ładne, pokolorowane szare, ożywione to co jest postrzegane jako powszednie, śmieszne to co ma dodać optymizmu, uspokojenie dla przemyślenia, dynamiczne formy energetyzujące dni to podstawowe emocje jakie można ująć w sztuce portretowej.