Home   > Motoryzacja > Tarczyn > AUTOHOL > Pomoc drogowa Laweta Expres

Praca pomocy drogowej jest mocno wymagająca ze względu na nietypowe okoliczności To stałe przygotowanie wozu lawety i sprawnych urządzeń Pomaganie w awariach na drodze, w czasie dojazdów do pracy, w podróżach wakacyjnych, serwisowanie uszkodzonych aut dostawczych.


Zobacz też na naszej stronie www:


http://laweta-expres.pl/mazowieckie/pomoc-drogowa-tarczyn/


lub: pomoc drogowa Tarczyn-Grójec


Jesteśmy jedną z firm uczestników grupy pomocy drogowych z całej Polski. Firma Holowanie Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Tarczyna, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych.

POMOC DROGOWA Laweta Expres Oferujemy pełny zestaw usług autolawetą które można podzielić na cztery kategorie. Serwis usterek i awarii na drodze wymiana uszkodzonego koła naprawa przebitej opony dowóz paliwa do unieruchomionego pojazdu naprawa instalacji elektrycznej Transport aut na lawecie przewóz unieruchomionych aut transport sprawnych pojazdów przewóz quadów i motocykli transport wraków na złomowisko holowanie Pomoc drogowa w wypadkach wyciąganie aut z poboczy i rowów odwracanie aut na koła po dachowaniu przewóz aut powypadkowych lawetą usuwanie rozlanych płynów z drogi po awarii oczyszczanie jezdni po stłuczkach Transport maszyn rolniczych i innych przewóz traktorów transport kombajnów rolniczych transport kosiarek przewóz reklam i konstrukcji przewóz lawetą pozagabarytowych ram okiennych Świadczymy serwis pomocy drogowej na terenie i w okolicach Tarczyna w trybie ciągłym dzień/noc 24h dobę.

laweta Tarczyn


Usługi pomocnicze na drodze, transport maszyn rolniczych, dojazd w mieście do 10 minut.