Home   > Usługi i Firmy > Warszawa > IZOPRO > Odśnieżanie dachów cennik

Ile warte jest odśnieżanie chodnika przed domem lub odśnieżanie dachu? Napewno więcej niż mandat ze straży miejskiej, która skrupulatnie sprawdza stan obciążenia zadaszeń w stolicy. Wartość dachu stanowi zazwyczaj od 15% do 30% wartości budynku. Łatwo policzyć ile będzie kosztował przyspieszony remont, wywołany uszkodzenia przygniecionego śniegiem poszycia, uszczelnienie dachu, który zacznie przeciekać. Ile kosztuje odbudowa dachu jeśli konstrukcja ulegnie pęknięciom lub co gorsza załamaniu?


Cennik odśnieżania na dachach: Odśnieżanie dachów płaskich ( hale magazynowe, duże sklepy ) : cena od 2,50 zł / 1 m2 Odśnieżanie budynków wysokich: cena od 3,40 zł/ 1 m2 Odśnieżanie budynków jednorodzinnych ( dachy skośne) są uzgadniane indywidualnie w zależności od stopnia trudności dotarcia i rodzaju podłoża na którym zalega śnieg ( papa, gont, dachówka ceramiczna, blachodachówka, dachy z blachy ocynkowanej.


Odśnieżanie dachów Warszawa


Wykonujemy usługi sprzątania śniegu z dachów, oczyszczanie z lodu, obijanie sopli, usuwanie uszkodzeń po zimie, montaż robijaczy śniegu, zabezpieczenie chodników pod posesją przed spadającym z dachu śniegiem i lodem. Nasi dekarze w okresie zimowej przerwy w realizacjach budowy dachów wykonują także usługi oczyszczania dachów ze śniegu, usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych, obstukiwanie sopli z okapów i rynien. Wykonujemy także szybkie zimowe naprawy spowodowane rozszczelnieniem pokryć dachowych.

Meteogram opadów śniegu w najbliżych dniach dla Warszawy: Wtorek 16.02.2021 r Prawdopodobne opady śniegu w Warszawie od godz. 10.00 do 20.00 o intensywności 10dkg/ 1m2 / 1h . Czyli można spodziewać się w przybliżeniu około 1 kg śniegu na 1 m2 dachu Środa 17.02.2021 r Opady o umiarkowanym natężeniu w Warszawie od godz. 16.00. do godz 23.00 inensywność średnio 20dkg śniegu/1 m2/1h . Obciążenie śniegiem wzrośnie we środę o około 2,5 kg / m2 dachu. 

Zobacz też na naszej stronie www: http://realizacjebudowlane.com/odsniezanie_dachow-5-p-2.html

 

odśnieżanie Warszawa


Grudzień, Styczeń i Luty to miesiące szczególnej pieczy nad dachami. Nauczeni wieloma przykładami uszkodzeń konstrukcji więźby pod obciążeniem, uszkodzeń pokryć dachowych, dbamy w rozsądnych cenach o bezpieczne i dokładne usunięcie śniegu z dachu.

Wywóz uprzątniętych zwałów masy śnieżnej należy do tej usługi. Nie ma możliwości by śnieg był pryzmowany bezpośrednio przy budynku po strąceniu go z dachu.