Home   > Motoryzacja > Puławy > SOLO > Nauka jazdy kursy na prawko

Wyniki zdawalności egzaminów są dokumentowane potwierdzeniami z WORD Lublin. Zawsze w czołówce najlepszych szkół w Puławach.W szkołach z jednym instruktorem pierwsze miejsce w WORD Lublin. Doceń jazdę z jednym instruktorem-to moja recepta na Twój sukces. Porównaj wyniki Solo z wynikami,które podają inne szkoły. Nie ważna dla Ciebie ilość kursantów w szkole-dla Ciebie liczy się tylko jakość szkolenia,a ta jest wysoka.


www.solo.entro.pl


Zapraszam na kursy doszkalające 30-godzinne. Są to kursy dla osób, które kilka lat temu robiły kurs na prawo jazdy, a teraz chcą ponownie podejść do egzaminu. Przygotowuję kompleksowo pod egzamin państwowy. Cena kursu uzupełniającego od 1400 zł. do 1600 zł - auto wystawiam na egzamin.

Auto na egzamin w cenie każdego kursu - bez dodatkowej opłaty !!! 1500 zł - kurs podstawowy 1600 zł - kurs przyspieszony-super cena ! 1400 zł - kurs uzupełniający 30 godzin-auto na egzamin-w 2 miesiące 1500 zł - kurs uzupełniający 30 godzin-auto na egzamin-w 1 miesiąc 600 zł -kurs dodatkowy 10 godzin-auto na egzamin-ekspres RATY: możliwość rozłożenia płatności na raty - pierwsza rata już od 300 zł DOSZKALANIE ceny jazd doszkalających 1 godz. - 60 zł 10 godzin - 500 zł (płatne jednorazowo z góry) 10 godzin - 600 zł (płatne jednorazowo z góry)-auto na egzamin 1 godz. teorii (nauka testów lub wykład)-50 zł