Home   > Maszyny > Mysłowice > Frente > Narzędzia CNC sklep internetowy

Maszyny i urządzenia CNC ( sterowane mikrokomputerami ) tak jak i tradycyjne frezarki, szklifierki, elektrodrążarki, potrzebują narzędzi i elementów roboczych do wymiany: wiertła, frezy.


Podstawową kwestią, o jakiej powinniśmy pamiętać przy doborze narzędzi jest materiał, z jakiego frezy są wytworzone. Ze względu na właściwości oraz zastosowanie aluminium, można tutaj wymienić: frezy ze stali szybkotnącej – charakteryzują się przede wszystkim sporą odpornością na wszelkie możliwe obciążenia. Używane są do aluminium ponieważ wyróżniają się mniejszą prędkością skrawania, dzięki czemu można je stosować właśnie do materiałów miękkich. Ponadto nadają się do tak zwanego frezowania kształtowego. frezy z węglików spiekanych – do produkcji frezów do aluminium stosowane są zazwyczaj węgliki drobnoziarniste.


Narzędzia CNC sklep internetowy


 


Są bardzo wytrzymałe, gdyż ich konstrukcja opiera się na tytanie, chromie i wolframie. frezy diamentowe – zdecydowanie najczęściej spotykany typ frezów do aluminium. Dzięki dość sporej twardości mogą pracować ze zmienną prędkością, dlatego nie naruszą powierzchni obrabianego materiału. Materiał diamentowy w ramach takiej pracy nie ściera się tak szybko, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów. 


https://frente.pl/kategoria-produktu/wiertla/wiertla-do-aluminium/


 

Wiertło pełnowęglikowe do aluminium z serii NOBLE charakteryzuje się wysoką wydajnością i trwałością dzięki zastosowanym materiałom. Przeznaczone do miękkich materiałów o wiórze ciągłym, do odlewów aluminiowych, cynku, miedzi oraz miękkich tworzyw sztucznych.

Narzędzia CNC sklep


Sprzedaż on-line:narzędzia do obróbki skrawaniem węglik, frezy vhm CNC, wiertła vhm cnc, wiertła i frezy do obróbki metali, frezy do aluminium

Dostawy w 24h z Mysłowic do: Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź