Home   > Budowlane Zlecenia > Warszawa > RB Z.Rosiek > Naprawiamy zepsute dachy

Usługi napraw i remontów dekarskich Ursynów, Żoliborz, Legionowo, Bielany, Stare Miasto, Wilanów, Izabelin, Natolin, Marki, Zielonka, i inne dzielnice Warszawy to podstawowy obszar działania naszych brygad. Zużywanie się dachu przez czynniki atmosferyczne i uszkodzenia sezonowe to podstawowa przyczyna destrukcji wpierw: pokrycia dachowego a następnie obróbek blacharskich okapów, obróbek okien połaciowych-dachowych, aż wreszcie uszkodzeń konstrukcji więźby dachowej. Kiedy nie ma już możliwości zapewnienia szczelności i ochronnej funkcji budynku przez dach, przychodzi czas na remont dachu. Nasza firma specjalizuje się w okresowych remontach i kapitalnych renowacjach dachów. Remontujemy dachy wszystkich rodzajów i konstrukcji. 

Naprawiamy i remontujemy dachy płaskie pokryte papą termozgrzewalną, na budynkach wielorodzinnych. Podejmujemy się remontów dachów na budynkach jednorodzinnych, dachów pokrytych blachą ocynkowaną, skośnych krytych dachówką, oraz przebudową pod dachy zielone. Często obok prac dekarskich są wykonywane remonty tarasów

naprawy dekarskie Warszawa

naprawa dachów Warszawa


Włacznie z dachami zabytkowymi, które należy odnowić zgodnie ze sztuką dekarską i materialami jakie były używane kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Przygotowanie remontu dachu poprzedzone jest przygotowaniem projektu budowlanego remontu, i obejmuje demontaż starego dachu, często z dekonstrukcją więźby, odbudową wieńców okalających ściany. Prace są prowadzone zgodnie z harmonogramami zawartymi w umowie.