Home   > Usługi i Firmy > Polska > EntroSEO > Monitoring pozycji w Google

Dlaczego warto skorzystać z monitorowania pozycji w Google? W ramach oprogramowania do monitoringu można ustrzec się przed niewiarygodnymi, niekompletnymi informacjami o stanie witryny www. W odróżnieniu od manualnego odczytywania pozycji ( które przy większej liczbie fraz jest bardzo czasochłonne ), korzystanie z opracowanych, aktualnych i wiarygodnych danych umożliwia efektywne podejmowanie decyzji o strategii reklamowej w internecie. Dodatkowo monitoring dokonuje analizy trendów wzrosty/spadki. W bardzo precyzyjnej i przejrzystej formule, dowiemy się np, że fraza w ciągu ostatnich 30 dni uzyskała średni wzrost o 3,42 pozycje lub spadek średni o 0,64 pozycji. Dokładne kwantyfikowanie miejsc w SERP jest możliwe wyłącznie przy opracowaniu danych z codziennie obserwowanych miejsc.


Monitoring pozycji w Google umożliwia uszeregowanie miejsc wybranych fraz ( na których nam zależy ) w powiązaniu z kalendarzem lub wybranym harmonogramem dat. To tworzenie list pozycji podobnie jak tworzone są listy numerowane w edytorach tekstów, wskazują na miejsce danej frazy wśród innych wpisów. Dostępność odczytywania miejsc, ułatwiają wykresy pozycji ( tygodniowe, miesięczne, roczne ). Dostęp do danych o pozycjach jest umożliwiony w ramach indywidualnego profilu użytkownika EntroSEO. Gromadzone dane są stale uzupełnianie, aktualizowane, zabezpieczone i archiwizowane. Odczytywanie opracowanych w formie list, analizy trendów, czy wykresów pozycji monitorowanych fraz jest dostępne po zalogowaniu do profilu usera, którym może być pozycjoner, copywriter, dyrektor handlowy, administrator strony, programista, itp.


Utwórz profil na: https://www.entroseo.pl


 

Monitoring pozycji w telefonie ( aplikacja mobilna ) Dla wygody i łatwego dostępu do opracowanych informacji, udostępniamy aplikację mobilną EntroSEO. Stały dostęp do monitorowanych pozycji fraz w telefonie lub tablecie z systemem Android, powoduje że możliwe jest analizowanie trendów w wynikach wyszukiwarki praktycznie w każdej dowolnej chwili. Aplikacja EntroSEO jest aktualnie darmowym oprogramowaniem.

monitoring pozycji w wyszukiwarce


Czym jest monitorowanie pozycji w Google?

Codzienne, programistyczne odczytywanie pozycji, śledzenie zmian miejsc dla wybranego zestawu fraz, spisywanie i przechowywanie danych o pozycjach według dat skanowania, odbywa się przez zaawansowane systemy kontroli i zbierania i opracowania list pozycji.