Home   > Rolnictwo > Grójec > AUTOHOL > Laweta transport maszyn rolniczych

Transport lawetą to nie tylko przewóz uszkodzonych pojazdów ale także transport sprzętu rolniczego. Nawet sprawne maszyny rolnicze, kosiarki, kombajny i inne wolno przemieszczające się po drogach urządzenia wykorzystywane przez rolników z terenów Grójca, są przewożone na platformach lawet AUTOHOL. Pomagamy w szybszym dostarczeniu sprzętu w pracach na polach i łąkach dzięki czemu realizacje zadań w szczycie sezonu, żniw są bezpieczniejsze i szybsze. Nasza laweta Grójec jest do dyspozycji 24h na dobę a transport pomocą drogową o świcie jest standarem w naszych zleceniach tego typu.


Nasze lawety są w pełni dostosowane do tych specjalistycznych prac, wyposażone w odpowiedni sprzęt najazdowy, pasy i uchwyty do mocowania maszyn na platformie. Zarówno gabarytowo jak i tonażowo podejmujemy większość sprzętów gospodarskich, maszyn etc. bezpośrednio w gospodarstwie, na polu lub w sadzie.


Czas realizacji usług - sezonowy serwis lawetą

Rodzaje usług świadczonych wozami naszych pomocy drogowych to także transport pojazdów osobowych na drogach woj. mazowieckiego, wymiana koła na drodze, usuwanie aut powypadkowych, dowóz paliwa, awaryjnie otwierane i awaryjne odpalanie aut.

Laweta Grójec

 


Działamy w rolniczych trenach woj. mazowieckiego: Warka, Nadarzyn, Mszczonów, Białobrzegi, Grójec.

Ekspresowa realizacja zleceń przewozu dla gospodarstw ogrodniczych i rolnych.

https://holowaniegrojec.entro.pl