Home   > Sklepy > Poznań > Skup samochodów Red Car > Kupię auto z małym przebiegiem

Podaż aut używanych z małym przebiegiem nie jest duża. Zwłaszcza poza miastem Poznań, w którym jednak można zaobserwować większą rotację nowych aut używanych, a więc także i takich z małą ilością przejechanych kilometrów.


Ceny aut starych roczników 2000-2005 ale w znakomitym stanie technicznym : od 3000 zł do 50000 zł


Skup samochodów Poznań
tel. 507 33 46 33


https://skupautpoznan.entro.pl
Szybki zakup auta tego rodzaju jest raczej trudny, natomiast szybka sprzedaż w dobrej cenie jak najbardziej wchodzi w rachubę. Jest po prostu dużo mniej punktów do sprawdzenia, np stan blacharki, zużycie opon, zużycie sprzęgła, usterki zderzaków po uderzeniach kamyków.

Auta uszkodzone z małym kilometrażem też pozostają w zainteresowaniu naszego skupu aut. Pomagamy pozbyć się pojazdu nawet w takim przypadku, gdy nowe auto nadaje się do kasacji. Ono też ma swoją wartość ze względu na podzespoły, które mogą i są poszukiwane przez warsztaty mechaniczne.

Naprawa i ustawianie liczników samochodowych od 2019 roku stała się bardziej popularna. Z powodu wejśćia w życie nowych, zaostrzonych przepisów odnośnie tzw. "kręcenia" liczników, warsztay samochodowe i właściciele aut dbają by stan licznika rzeczywiście odzwierciedlał stan przebytych przez auto odległości.

Poznań skup aut


Chcesz samodzielnie sprzedać swoje auto - dodaj darmowe ogłoszenie na tym portalu.