Home   > Motoryzacja > Wielkopolska > Fast-Trans > Holowanie TIR Poznań

Holujemy pojazdy osobowe, ciężarowe TIR, dostawcze w ramach pomocy drogowej. Od lat rozwijamy nasz tabor holowników i inwestujemy w wyposażenie techniczne wykorzystywane w mobilnych warsztatch naprawczych. Zawsze gotowi do udzielenia pomocy na drodze, w podróży, z w pełni przygotowanym sprzętem i kadrą kierowców, ratowników i mechaników.


Laweta TIR Poznań


Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z holowaniem pojazdów oraz pomocą na drodze. Jeśli potrzebujesz asysty specjalistów, zjawimy się wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz – pracujemy głównie na terenie Poznania oraz jego okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać wszędzie, dokąd wezwie nas klient. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę!

Niezawodnie, i w krótkim czasie stawiamy się na wezwanie do zdarzeń drogowych, do holowania TIR , do transportu maszyn budowlanych, do transportu pozagabarytowych konstrukcji ( reklam, kratownic, łódek ) W branży posiadamy duże doświadczenie, współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi, które należą do sieci ubezpieczeń komunikacyjnych, z autoryzowanymi serwisami. Korzystając z naszych usług ZAWSZE masz pewność, że otrzymasz fachową pomoc. Samochody są zabezpieczanie na naszym parkingu strzeżonym, czynnym całą dobę. Dysponujemy nowoczesnymi holownikami i pojazdami pomocy drogowej.

Pomoc drogowa TIR Poznań 


Dojeżdżamy błyskawicznie do dzielnic Poznania:

Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda

okolicznych miejscowości:

Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikow

Podejmujemy się zleceń jednorazowych, ale również stałej współpracy z dilerami i serwisami maszyn rolniczych oraz z salonami sprzedaży. Przewozimy również ciężki sprzęt budowlany – koparki, ładowarki, wózki widłowe, podnośniki. Nie ma takiego urządzenia lub maszyny, której nie jesteśmy w stanie załadować na holownik przy użyciu profesjonalnego sprzętu.