Home   > Motoryzacja > Poznań > skup pojazdów Red Car > Ekologiczna utylizacja i złomowanie oraz skup aut Poznań

Naprawdę stare auto - co z nim zrobić? To pytanie często zadają sobie sprzedający stare pojazdy. Jako prowadzący przez wiele lat poznański skup aut, znamy odpowiedź na nie. Stare auto, które już nie pojeździ ponieważ nie otrzyma badania technicznego ze względu na pordzewiałą ramę, albo uszkodzony mechanicznie układ zawieszenia lub kierowniczy - nalezy poddać ekologicznej kasacji. 


Szkoda czasu na własnoręczne rozmontowanie i próby sprzedaży na części ponieważ i do tych prostych jak się wydaje mechanicznych czynności należy mieć wiedzę, które części są "chodliwe" oraz mogą być bezpiecznie wykorzystane jako części zastępcze ( np rozrusznik lub filtry DPF albo szyby samochodowe )


Oddaj auto do ekologicznej kasacji


skup aut do kasacji Poznań


Remont kapitalny pojazdu to także rozwiązanie problemu. Polecamy warsztaty naprawsze-remontowe w Poznaniu, które mogą przeprowadzić takie duże naprawy. Trzeba się jednak liczyć z dużymi kosztami - jest to ścieżka dla koneserów motoryzacji i starych samochodów.


Oddaj auto do skupu lub kasacji aut: http://www.kasacja.ikompas24.pl


 

Warsztaty blacharskie w Poznaniu

Koszty naprawy nadwozia - powypadkowe i zardzewiałe auta

skup aut Red Car Poznań


Ekspresowa i ekologiczna kasacja aut powypadkowych, aut wyeksploatowanych, zardzewiałych pojazdów.

Skupujemy auta do kasacji i złomowania. Kupujemy pojazdy z przeznaczeniem do remontów kapitalnych oraz auta osobowe na części.