Home   > Oferty-Zlecenia > Warszawa > Serwis dachowy > Dekarski splin naprawa uszkodzeń dachów

Maj 2021r. to początek nowego sezonu dekarskiego po okresie pandemii covid-owej. Odradza się życie w ogródkach restauracyjnych, ruch w galeriach handlowych, rozpoczął się również na dobre sezon budowlany. Wraz z nasileniem sezonu deszczów majowych przybywa zleceń sprawdzenia szczelności dachów, oraz innych usług dekarskich na starych lub uszkodzonych dachach. Wzrost cen na usługi budowlane w latach 2020-2021 nie postępował zbyt mocno ze względu na niewielkie ograniczenie aktywności w budownictwie. Krycie nowych dachów stanowi aktualnie tylko 20% całości prac na dachach. Zlecenia budowy dachu są kierowane od inwestorów prywatnie budujących dom, oraz od developerów i instytucji.


Większość prac serwisowych obejmuje przeglądy i naprawy dachów, dekarskie interwencje przy zerwanej dachówce, urwanej rynnie, przeciekającym stropie.


 


 

Zazwyczaj przyjmuje się że podstawowa brygada dekarska składa się z trzech dekarzy ( dwóch dekarzy-monterów) i jednego pomocnika dekarskiego, który organizuje materiały i dostarcza je na dach. Firma IZOPRO zatrudnia wiele takich doświadczonych zespołów dekarzy. Specjalizujemy się zwłaszcza w naprawach-konserwacjach pokryć dachowych. Przyjmujemy zlecenia na dachy pokryte papą, dachy płaskie pokryte gontem, dachy skośne pokryte dachówką ceramiczną lub blachodachówką. Usługi napraw orynnowania, uszczelnianie lub docieplenie poddasza.

Prace dekarskie to nie tylko budowa nowych dachów, to także serwis pokryć dachowych, które wydają się być w znakomitym stanie technicznym. To, że należy stale dbać o dach nie jest oczywiste dla każdego właściciela nieruchomości. Ale nikt przecież nie chał by stać w deszczu pod dziurawym parasolem. Dekarze dokonują przeglądów, wyszukują możliwe przecieki, oraz realizują coroczne mycie dachów i czyszczenie z mchów i brudu.

Zadbany i zabezpieczony dach będzie służył o kilkadziesiąt lat dłużej a odłożenie remontu kapitalnego to zysk od 40 do 200 tyś złotych. Zatem warto zapraszać co rok brygadę dekarską na serwis, uszczelnianie, i mycie dachu. 

firma dekarska


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług remontowo-naprawczo-budowlanych. Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji konstrukcji dachowych, wykonaniu nowych dachów, we wszystkich technikach, łącznie z dachami zielonymi i naprawą dachów zabytkowych.

Serwis dekarski napraw i remontów budowlanych do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji w stolicy i woj. mazowieckim.