Home   > Motoryzacja > Poznań > Red Car > Auta sprawne, stare i uszkodzone - KUPI

Działamy na rynku handlu samochodami używanymi. Nasz skup aut odkupuje pojazdy z drugiej ręki. Nasze usługi cieszą się od wielu lat sporym zainteresowaniem. Przez ten czas zyskaliśmy grono stałych klientów-właścicieli aut, ktorzy co jakiś czas wymieniają samochód na nowy model i składają zapytania o cenę.


Kofortowe warunki wyceny wartości używanego auta: szybki czas określenia ceny za jaką możemy nabyć pojazd ekspresowa transakcja, zaufanie i rzetelność procesu kupna tej ruchomości, klarowna umowa sprzedaży, przejęcie ubezpieczenia OC lub jego przepisanie, wyrejestrowanie w wydziale komunikacji. Te i inne usługi świadczymy na najwyższym poziomie dzięki czemu jesteśmy często polecani nowym sprzedającym.


Z tej opcji pozbycia się auta jakie oferuje nasz skup aut Poznań korzystają także warsztaty mechaniczne będące pośrednikiem pomiędzy swoimi stałymi klientami naprawiającymi auta a zwłaszcza auta powypadkowe lub nie rokujące nadziei na dobre funkcjonowanie.

Jesień, a zwłaszcza jesień 2020r. to dobry czas na pozbycie się starego i używanego auta. Jeśli nie sprzedałeś go przez kilka ostatnich miesięcy to napewno coś jest nie tak z samą transakcją. Albo żądasz zbyt wysoką cenę albo autko jest w gorszym stanie technicznym niż tego oczekuje nabywca. Masz dość umawiania telefonicznie spotkań dla zaprezentowania auta? Nie mówiąc już o myciu karoserii, sprzątaniu wnętrza i zakupie paliwa do jazdy próbnej. Może kolor karoserii jest już niemodny?

Dzięki współpracy z naszym skupem możesz pozbyć się tego kłopotliwego pojazdu w 30 minut. 

Poznań skup aut Red Car