Home   > Dom i Ogród > Łódź > ALARM-TEL > ALARMTEL systemy alarmowe Łódź

Firma Alarm-Tel, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, tworzy nowoczesne systemy alarmowe, monitoring. Obszar działania: Łódź, Rzgów, Pabianice, Konstantynów, Zgierz, Aleksandrów Zajmujemy się Instalacją i serwisem systemów: Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), Kontroli dostępu (SKD), Telewizji przemysłowej (CCTV) Wideodomofonów.


www.alarmtel.entro.pl


Przeprowadzamy okresowe konserwacje systemów. Projektowane i wykonywane przez nas systemy alarmowe, systemy monitoringu i kontroli dostępu, cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu i użytkownika. W naszych systemach wykorzystujemy urządzenia najwyższej klasy firm Satel, DSC, Bosch, Rokonet, Ganz, i inne, nadajniki powiadomienia radiowego i GSM oraz wszelkiego rodzaju czujniki i urządzenia detekcyjne. Wszystkie elementy wchodzące w skład systemu posiadają wymagane atesty i certyfikaty, co zapewnia klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa i gwarancję niezawodności. Proponujemy rozwiązania techniczne pozwalające zabezpieczyć każdy obiekt oraz dostosować je do określonych możliwości technicznych i finansowych inwestora. Głównym celem w działalności firmy jest stworzenie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom poprzez solidną, profesjonalną i dyskretną obsługę.

Alarm odstrasza złodzieja System alarmowy to podstawa, uzupełniony o monitoring stanowi skuteczny sposób ochrony Twojego mienia przed jego bezpowrotną utratą. Większość ałamywaczy potwierdza, że rezygnuje z włamania, gdy tylko zobaczy elementy alarmu domowego, a gdy odkryje obecność alarmu domowego już w trakcie włamania, zmieniają swoje zamiary i uciekają z chronionego obiektu. Zamontujmy więc w naszym domu system alarmowy, a w widocznym miejscu sygnalizatory, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. To powinno skutecznie odstraszyć złodziei od próby włamania, a także wystraszyć ich w jego trakcie.

Monitoring jest stosowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego w domu, biurze, garażu, magazynie oraz innych miejscach narażonych na kradzieże czy wandalizm Zabezpieczamy posesje prywatne, obiekty handlowe, przestrzenie magazynowe czy miejsca użyteczności publicznej. W tym celu sięgamy po nowoczesny sprzęt, taki jak wysokiej klasy kamery czy rejestratory wideo. Dzięki nim można zapisać wiele godzin nagrań w świetnej jakości. Ponieważ posiadamy niezbędne doświadczenie oraz licencję, gwarantujemy Klientom usługi, z jakich na pewno będą zadowoleni.