Ponad 50% firm usługowych i handlowych korzysta z ogłoszeń w portalach takich jak nasz. Co więcej, jak widać w wynikach wyszukiwania Google, taka forma jest często bardziej premiowana w wyszukiwarkach. Ogłoszenia są prezentowane ponad linkami prowadzącymi do kosztownych i rozbudowanych stron www.
Zobacz jak dodać tanie-wyróżnione ogłoszenie.

1. Dostępne na stronie dodawania ogłoszenia

Znajdziemy tam formularz z danymi do wypełnienia. Zaznaczamy na wstępie opcję ogłoszenie wyróżnione na 365 dni.

2. Wpisujemy tytuł ogłoszenia, temat naszej oferty

Tytuł będzie pokazywał się zarówno na głównej stronie wszystkich ogłoszeń w danej kategorii jak i później w wyszukiwarce Google. Zadbajmy więc o to by był poprawnie skonstruowany (zobacz: Regulamin). Może być nazwą firmy lub nazwą oferowanej usługi.

Dodawanie - krok1

3. Wpisujemy proponowaną wartość usługi lub produktu

To jest pole "od", czyli wpisujemy tutaj najniższą kwotę za oferowane usługi. Ta kwota również pokaże się na stronie ze wszystkimi ogłoszeniami. Wartość, cena może być również określona słownie np. do uzgodnienia. Zdecydowanie lepiej oferować taniej niż drożej. Kwoty w aplikowanych wpisach mają znaczenie marketingowe i mogą wpłynąć na decyzję o zakupie Twoich usług lub produktów.

4. Wybieramy kategorie ogłoszenia

Aktualnie możemy wybrać jedną spośród 12 kategorii. Są to: nieruchomości, praca, motoryzacja, firmy i usługi, noclegi, dom i ogród, zdrowie, sklepy, uroda, imprezy i wydarzenia, budowlane oraz budowlane zlecenia. Jeśli nie masz pewności, która kategoria będzie odpowiednia możesz wybrać firmy i usługi jako kategorię najbardziej ogólną. Jeśli brakuje jakiejś kategorii, prosimy o zgłoszenie potrzeby dodania takiej do naszego serwisu.

5. Treść ogłoszenia

Zachęcamy do jak najbogatszej oferty, szerokich opisów, przedstawienia detali swojej propozycji. Opisanie szczegółowe produktu lub usługi, wskazanie korzyści, a także słabych stron, porównanie do konkurencyjnych ogłoszeń, jest krokiem do lepszego wypromowania wpisu! Czyli to, co najważniejsze w naszej ofercie ma stanowić rdzeń tej części. Będzie wyświetlało się na stronie ogłoszenia na samej górze. Pamiętajmy o odpowiednim formatowaniu i unikaniu błędów językowych. Kopiowanie treści z innych stron nie jest wskazane, najlepiej napisać ją samodzielnie od zera. Wyróżnione i opłacone ogłoszenia są dodatkowo korygowane i uzupełnianie przez copyrajterów. .

6. Podajemy kolejne dane

Są to: miejscowość, nazwa firmy, nr telefonu, imię i nazwisko oraz e-mail. Poza nr telefonu żadne dane nie są publicznie dostępne na stronie ogłoszenia. Podawane dane muszą być prawdziwe! Na email przesyłamy link z możliwością edycji wpisu. Każdy wpis jest dodatkowo weryfikowany ze względu na jego wiarygodnośc. Dbamy o to by na portalu z ogłoszeniami nie ukazały się wpisy nieprawdziwe, z podejrzanymi ofertami.

7. Wpisujemy kolejną treść

Jeśli oferujemy wiele usług to możemy je tutaj wpisać. Jeśli na początku nie wiemy co powinno się tutaj znaleźć, to pole można zostawić puste.

8. Akceptacja regulaminu

Dodając ogłoszenie w serwisie zgadzasz się z jego regulaminem i zasadami korzystania ze strony.

9. Dodanie zdjęć

Ogłoszenia ze zdjęciami bardziej przyciągają uwagę i lepiej są prezentowane w wyszukiwarkach. Nie zapomnij więc dodać paru zdjęć, możesz również tworzyć galerie!
Wpisy wyróżnione, opłacone ( !tanio - 12 zł/ro ) są uzupełniane o galerie zdjęć na podstawie materiałów dosłanych przez Ciebie w ramach konsultacji co do treści wpisu.

Dodawanie zdjęcia do ogłoszenia

10. Wyślij ogłoszenie do publikacji

Klikamy na przycisk, otrzymujemy informację o możliwości wyróżnienia ogłoszenia, (sprawdź dlaczego warto) a na podany adres e-mail dostajemy przydatne linki m.in. do edycji wpisu a także niepowtarzalny link do opłaty on-line zamieniającej wpis w wyrożniony anons.